Firma

  POLIKAT S.A.

  ul. Witosa 4
  36-200 Brzozów
  woj. podkarpackie


 Sekretariat:

  polikat@polikat.com.pl
  0-13 4341630
  0-13 4341631


Wiemy, że prowadzenie firmy to nie tylko wypracowywanie zysków. Dlatego też staramy się brać czynny udział w życiu lokalnej społeczności. Zaangażowanie przedsiębiorców jest szczególnie ważne w Naszym regionie, który niestety nie należy do najbogatszych w kraju. "Razem możemy więcej", może brzmi jak slogan z poprzedniej epoki, My jednak wierzymy że tak jest.

szkółka piłkarska mosir brzozów dzieci Chłopcy ze Szkółki Piłkarskiej MOSiR Brzozów wzięli udział w rozgrywkach Ligi Orlika.
Zapraszamy do przeczytania artykułu na temat występu chłopaków.szkółka piłkarska mosir brzozów dzieciPomagamy najmłodszym sportowcom. Drużyna dzieci do lat 10 (w nowych strojach zakupionych przez Polikat) gra 17.08.2012 w turnieju z okazji dni Brzozowa.Mecenas sportuOd lat wspieramy lokalne kluby sportowe. Zostało to docenione - dostaliśmy nagrodę kategorii Mecenas Sportu, która jest przyznawana po raz pierwszy za wspieranie lokalnych sportowców i klubów sportowych na terenie gminy Brzozów


Zostaliśmy 21. Gepardem Biznesu 2011 województwa podkarpackiego w VI edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2011.W niedziele 6 marca 2011 roku w Szkole Podstawowej w Haczowie został rozegrany VI z kolei Memoriał im. Zbyszka Barańskiego. Na starcie stanęło 8 drużyn z terenu powiatu brzozowskiego, w tym drużyna Polikatu.


Zespół Szkół w Starej Wsi wspólnie z Burmistrzem Brzozowa zorganizowali 23.04.2010 r. m.inn. przy Naszej pomocy Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Zawody zostały przeprowadzone we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie, Starostą Brzozowskim oraz Komendą Powiatową Policji w Brzozowie.

Jesteśmy laureatem "Diamentów 2010" miesięcznika Forbes(pozycja 47 na liście).
w 2010 roku znaleźliśmy się w Złotej Setce - Ranking Największych Firm Podkarpacia 2010 powstał dzięki wspólnemu wysiłkowi redakcji Nowin, Wyższej Szkoły Zarządzania w Rzeszowie oraz marszałka województwa podkarpackiego.


7 czerwca 2010r. zostaliśmy laureatem konkursu Podkarpackiego Klubu Biznesu.
II miejsce w kategorii: Wielkość ponoszonych obciążeń podatkowych"Brzozowska Firma POLIKAT została laureatem konkursu zorganizowanego przez Podkarpacki Klub Biznesu"- zapraszamy do przeczytania artykułu o Nas w Brzozowskim Portalu Internetowym.2009 Międzynarodowe Zawody Łucznicze zostały przeprowadzone na stadionie MOSiR w Brzozowie z okazji 650-lecia lokacji miasta Brzozowa oraz 50-lecia sekcji łuczniczej GKS „Górnik” Grabownica.27 maja 2009r. zostaliśmy laureatem konkursu Podkarpackiego Klubu Biznesu.
I miejsce w kategorii: Siła ekonomiczna6 czerwca 2008r. zostaliśmy laureatem konkursu Podkarpackiego Klubu Biznesu.
I miejsce w kategorii: Wielkość ponoszonych obciążeń podatkowych,
I miejsce w kategorii: Aktywność eksportowa,
II miejsce w kategorii: Siła ekonomiczna

9 marca 2009 w Zespole Szkół Nr 2 w Humniskach odbył się VII Powiatowy Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny, którego tematem były „Rośliny chronione w Polsce”.Konkursowi towarzyszyła wystawa fotografii przyrodniczych FOTO-EKO 2008 (str.16).


W 2008 braliśmy udział w zagospodarowaniu terenu przyległego do budynków szpitala. Powstało chetnie odwiedzane przez pacjentów miejsce rekreacyjne(str.7).1 czerwca 2007r. zostaliśmy laureatem konkursu Podkarpackiego Klubu Biznesu.
III miejsce w kategorii: Aktywność eksportowaPomogliśmy w 2007 roku wyremontować plac zabaw przedszkolu w Nozdrzcu.
25 maja 2006r. zostaliśmy laureatem konkursu Podkarpackiego Klubu Biznesu.
II miejsce w kategorii: Aktywność eksportowaDrużyna pracowników Naszej firmy startuje w rozgrywkach amatorskiej ligi halowej piłki nożnej
Sponsorujemy lokalną sekcję ju-jitsu.
Sponsorujemy drużynę piłki nożnej Iskra Przysietnica.
Zapraszamy do przeczytania archiwalnego(2002 rok) artykułu "Biały buk z brzozowa" o Naszej firmie (strona 23-24).Copyright ® Polikat 2011
Strona wykorzystuje COOKIE. Szczegóły tutaj